Jeg har fått en utfordring fra Nina (kanskje du bruker begge navnene?). Det må jeg selvføgelig prøve meg på!
Den lyder som følger:
1. Link tilbake til den du har fått utfordringen fra og legg ved awardbildet.
2. Skriv 7 ting om deg selv.
3. Send videre til 5-15 andre bloggere.
Link og bilde er gjort! Da var det 7 ting om meg selv… Skal vi se:
1. Jeg er stor fan av Agatha Christie og da tenker jeg på Poirot og Miss Marple. Sluker både bøkene og filmene.
2. Jeg har en sønn som bor hos pappaen sin.
3. Jeg er student og går i en klasse på ca 30 stk hvorav bare 5 er jenter.
4. Jeg elsker potetgull!
5. Sinte mennesker gjør at jeg blir lei meg.
6. Nesten alle klærne mine er sorte.
7. Jeg skulle ønske jeg var mer kreativ enn jeg er.
Det var meg! Så var det å finne andre bloggere å gi utfordringen videre til… Da tar jeg den enkle utveien og sender den videre til de som måtte ønske det 🙂 Lykke til!
oktober 21, 2011, kl. 9:48 am
Hihi… alltid like moro å lære nye ting om folk.
Kan jo avsløre at jeg også er fan av Agatha Christie og at klesskapet mitt for det meste inneholder svart 🙂
Skjelden jeg reagerer hvis folk bruker begge navnene mine når de roper etter meg, bruker det bare selv når jeg skal signere/presentere meg 🙂
oktober 23, 2011, kl. 11:42 am
Det kommer fram mer og mer vi har til felles! Så gøy 🙂
oktober 22, 2011, kl. 9:00 am
Da lærte jeg noe nytt om deg! en fin blanding av personlige og morsomme ting 🙂
oktober 23, 2011, kl. 11:43 am
Flott 🙂
oktober 22, 2011, kl. 10:54 pm
Spennende! 😀 hvor gammel er du og hva studerer du? 🙂
SV: Ja, eple var digg 🙂 men min favoritt var vaniljekremen, men det er nok fordi jeg virkelig eeeeelsker det! 🙂 Men jeg prøvde også med vaniljekrem OG epler, men de fikk jeg ikke smakt selv!