I går jobbet jeg til klokken 21, så jeg gikk av bussen hjemme nærmere klokken 22. Det som møter meg utenfor bussen (utenom regn og masse folk) er lyden av Nightwish som spiller i borggården. Jeg snur meg, skimter lysene fra scenen og tenker faen der skulle jeg vært! Jeg hadde glemt, eventuelt slått fra meg, hele konserten inntil jeg ble minnet på det da jeg gikk forbi borggården tidligere på dagen i går, men da var det for sent for jeg hadde jo sagt ja til jobb. Kvelden i går var jeg lei meg, sint på meg selv og smått frustrert for jeg tror det hadde vært herlig å vært der. Har bare meg selv å skylde på da, så jeg får heller gripe muligheten om de skal spille her senere. Var noen av dere der?
august 26, 2012, kl. 2:46 pm
Noop, men var på Kent i Bergen da 😉
august 26, 2012, kl. 4:15 pm
Ikke så verst det heller kan jeg tenke meg 😉
august 26, 2012, kl. 11:08 pm
Var der.. Fy faen kan jeg bare si, Angrer ikke på at jeg dro nei men synd at konserten var så kort.. til og med når det er en eneste konserten i norge.
august 27, 2012, kl. 8:53 am
Leste i avisen at den varte bare litt over 1 time og synes det hørtes litt lite ut ja… Men hadde vært gøy å vært der for jeg har forstått at det var litt av et show!
august 28, 2012, kl. 6:04 am
Så utrolig kjipt, da! Skulle gjerne vært der selv, de er utrolig flinke.
Får håpe du får dratt neste gang 🙂
august 28, 2012, kl. 9:49 am
Jeg elsker slik musikk, så det hadde vært rått å vært der… Det håper jeg å 🙂