Words

Craft, photography, me

Sko!

4 kommentarer

Her om dagen bestemte jeg meg for at jeg har bruk for nye sko som kan brukes om vinteren. Det jeg har er militærboots – varme med lester i og gode å gå i, men ikke særs pene, støveletter som går opp til og delvis over kneet – ikke helt en hverdagssko, boots – litt for små og ikke veldig varme – og vintersko etter bestemor – gode å gå i og varme, men ikke særs pene. Ergo måtte jeg ha noe som varmet, passet foten min, kunne brukes i hverdagen og se ok ut.

I dag var dagen jeg bestemte meg for å finne noe jeg kunne bruke som passet beskrivelsen av hva jeg hadde bruk for! Jeg hadde i grunnen sett for med noe i kategorien boots med nagler, men fant ikke noe jeg likte. Da ble det å gå tilbake til de jeg så på først, etter å ha gått gjennom 4 andre skobutikker helt unødvendig tydeligvis. Det ble altså disse som fikk æren av å bli med hjem.

Helt ok utseende, lette og gode på foten og på halv pris – jeg gleder meg til å ta dem i bruk!

4 tanker om “Sko!

  1. Jeg liker dem! Det er forresten et problem jeg også pleier å slite med – det er så sjeldent man finner noe som passer under alle kategorier!

  2. Fine, altså! 🙂 Jeg går i de samme, vonde skoene hver dag nå. Det er ikke bra. Men jeg har ikke lyst til å kjøpe vintersko, jeg vil ha pensko!! 🙂

Fine ord

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s