Denne helga har vært heftig! På fredag var det både bachelorjobbing og annen jobb før det bar ned på Verkstedhallen for møte kjæresten og høre bra musikk. Jeg kom tidsnok til å høre det beste bandet for kvelden – Napalm Death.
Jeg var såpass sliten at det holdt med det bandet på fredag. Gikk visst ikke glipp av noe stort da de to siste bandene ikke var noe særlig
Lørdag dro vi tidlig nedover for å få med oss så mye som mulig. Vi fikk med oss de to siste låtene til det første bandet og resten av kvelden selvfølgelig. Den bestod av blant annet Hatebreed og Gojira!
Stemningen i Verkstedhallen var upåklagelig, men det var ekstremt varmt! Det er ikke så rart da med så mye mennesker i bevegelse på så liten plass. Alt i alt en herlig helg som avsluttes med full avslapping og egenpleie i dag.
mars 19, 2013, kl. 6:40 pm
Kan ikke si at jeg har hørt om noen av disse, men det ser iallefall ut til å være din type musikk 😉
mars 19, 2013, kl. 6:56 pm
Hehe, helt min type musikk jah 😀