Det har vært en vond, men digg helg. Etter å ha trent på torsdag hadde jeg gangsperre i rumpa og lårene dagen etter. Dette blir tydeligvis ikke bedre av å dra på konsert på kvelden å stå i flere timer… Det var bare så vidt jeg kom meg opp av senga på lørdag, men jeg skulle jo på konsert å stå i flere timer lørdagskvelden også! Det betydde vondt på søndag også, men det var verdt det. Masse bra musikk og menn med langt hår – en uslåelig kombinasjon.
Til tross for at kroppen var nær ved å falle sammen måtte vi jo høre litt på de siste bandene begge dagene også. Det er jeg glad for at vi gjorde. Jeg fikk nemlig en ny favoritt på fredag – polske Behemoth. Da vi kom inn til scenen var det masse røyk og luktet røkelse – magisk stemning. Bandet var malt i ansiktet, de var sinte og spilte tung og tøff metal. Skulle bare ønske jeg ikke var så sliten, men har et håp om at jeg kanskje kan dra på konsert med bare dem en gang.
mars 12, 2014, kl. 1:54 pm
Hoi, jeg var faktisk på Metal Fest i 30 min på lørdag! 🙂 Må innrømme at det ikke er helt min greie og at vi var der bare fordi venninna mi jobber på hotellet og hadde fire gratispass, men vi hadde det litt morsomt med å se på Mambo Kurt, før vi dro opp i baren og satt der resten av kvelden!
mars 12, 2014, kl. 6:10 pm
Haha, han var litt gøy da 😀 Høres ikke helt dumt ut å sitte oppe i baren heller, selv om jeg nok foretrekker konsertene.