Words

Craft, photography, me

Trening 41 avlyst

4 kommentarer

Denne uken har jeg virkelig bare vært lat og usunn. Det nærmeste jeg har kommet trening er 2 timer i Pirbadet med sønnen på onsdag. Han har nemlig hatt høstferie og var derfor her fra tirsdag kveld til i dag.  Siden det bare ble noen dager sammen har jeg prioritert ham foran treningen. Noe av det vi har gjort er:

– Bading i Pirbadet

– Middag på Burger King

– Filmkveld med Modig på skjermen

– Kino med Guardians of the Galaxy på lerretet og masse godis

– Klesshopping

– Lørdagskos med pizza og smågodt

En koselig, men usunn uke altså. Det er helt greit og jeg kan fortsette treningen og gode vaner i morgen. Nå er det søndagsavslapping etter en aldri så liten harrytur til Sverige 🙂

4 tanker om “Trening 41 avlyst

  1. Greit å prioritere sønnen foran trening, hehe.
    Hvor i Sverige er det dere kan dra over til da?
    Vi drar innimellom også, men det er til Svinesund/Strømstad 🙂 Det er vel ikke det som er nærmest deg.

    • Helt klart! 🙂
      Vi drar over til Storlien. Der er det bare en butikk og en kafé da, så om man har litt bedre tid og ønsker å gå på systembolaget kan man dra til Åre 🙂 Tar cirka 2 timer med bil fra Trondheim til Storlien.

  2. Godt å ta ei ferieuke sammen og slappe av, dere har vel ikke ligget bare på latsiden heller tipper jeg 😉

Fine ord

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s