Words

Craft, photography, me

Trening 44

2 kommentarer

Jeg har kommet skikkelig i gang med PT-timer og storkoser meg med det.

Tirsdag: 3×4 intervaller, styrke.

Torsdag: Kortintervaller, styrke.

Søndag: 4×4 intervaller.

Pluss at jeg har gått til og fra jobb hver dag som blir 30km til sammen

Tanker om uka:

Det er virkelig lærerikt å ha PT, så det anbefaler jeg. Selv om jeg ikke hører på alt han sier, eller det er vel rettere å si at jeg ikke er enig i alt han sier. Det er jo ikke slik at alt passer for alle, så selv om han er eksperten betyr det ikke at man ikke kan stille spørsmål ved det han sier. Dette gjelder kostholdet da for teknikk og styrketrening er jeg ikke er så god på – enda.

I dag trente jeg alene, så da ble det bare intervaller og et par styrkeøvelser. Det var skikkelig tungt å løpe, men jeg fikk nå gjennomført det jeg skulle og må vel si meg fornøyd med det.

20141102_143315

2 tanker om “Trening 44

  1. Hva koster det i mnd å trene der?? Nå ble jeg nysgjerrig! Kan du ikke lage et innlegg om hva PTen har sagt å hva du mener?=) Får sikkert svar fra andre om hva de mener og da

Fine ord

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s